АУДІО-ВІДЕО-КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ТРАНСПОРТНОГО АЛЬЯНСУ

19 лютого 2019 року в Національному транспортному університеті в приміщенні Міжнародного освітянського центру інформаційних технологій відбулася Аудіо-відео-конференція з представниками Міжнародного транспортного альянсу. Учасниками конференції від НТУ стали керівник НКП Микола Дмитрієв та представники різних факультетів, що плануються до залучення для виконання роботи за проектом. В ході конференції обговорювалися питання розроблення проектної заявки e-BRIDGES: Removing Digital Mobility Barriers in Europe: формування робочих пакетів, учасників-виконавців відповідних робочих частин проекту, обговорювалися кандидатури відповідальних виконавців кожного робочого пакету, уточнювалися деталі підготовленої проектної заявки.

19.02.19-1

Учасники конференції від НТУ обговорили деталі проекту, що пропонується для розроблення, та висловили свої пропозиції щодо сформованої проектної заявки.

19.02.19-2