СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПОРТАЛОМ ПРОГРАМИ FUNDING & TENDER OPPORTUNITIES»

14 лютого 2019 року в мультимедійному класі Факультету транспортних та інформаційних технологій Національного транспортного  університету відбулася зустріч з представниками Київської міської державної адміністрації щодо підготовки проектів в рамках Громадського проекту «Київ – Громадський бюджет». В рамках зустрічі представники НКП НТУ за напрямом «Транспорт» провели семінар-тренінг «Ознайомлення з порталом програми Funding & tender opportunities» «Робота з інформаційними матеріалами на Порталі учасників програми Горизонт 2020». Представники робочих груп факультетів з координації наукових досліджень та міжнародної співпраці були ознайомлені з можливостями порталу програми «Горизонт-2020», з особливостями та прийомами пошуку викликів до проектів, з довідковими матеріалами.