20.10.16

Інформаційна доповідь про діяльність НКП НТУ HORIZON 2020 “Розумний, екологічний та інтегрований транспорт”

21 жовтня 2016 року в м. Ужгород відбувся інформаційний семінар по роботі Національного контактного пункту  Національного транспортного університету HORIZON 2020.

З доповіддю «Діяльність НКП НТУ HORIZON 2020 «Розумний, екологічний та інтегрований транспорт» виступила співробітник Національного транспортного університету, Покшевницька Т.В. Присутні були проінформовані про роботу Національного транспортьного університету по розповсюдженню актуальної інформації про програму Горизонт 2020, про Робочу програму напряму «Розумний, екологічний та інтегрований транспорт» та відкриті конкурси в рамках цього напряму. Окремо доповідач зупинилась на задачах НКП та проінформувала про план заходів до кінця року.

IMG_2491

В семінарі прийняли участь фахівці транспортної галузі та співробітники університетів : Національного транспортного університету, Падерборнського університету (Німеччина), Жилінського університету (Словаччина), Латвійського університету, м. Рига (Латвія), Білоруського національного технічного університету, м. Мінськ (Білорусь), Гомельського державного технічного університету ім. П.О. Сухого, м. Гомель (Білорусь), Державного аграрного університету Молдови, м. Кишинів (Молдова), Молдовської економічної академії, м. Кишинів (Молдова), Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, м. Луганськ, Ужгородського національного університету, м. Ужгород та відповідальний секретар Спiлки ректорiв вищих навчальних закладiв України Болюбаш Ярослав Якович. Семінар-тренінг проходив спільно з міжнародним проектом FKTBUM та програмою HORIZON 2020.

IMG_2345