2.11.16

Семінар “Нові можливості для фінансування наукових розробок в Україні”

2 листопада в Національному транспортному університеті відбувся позаплановий семінар «Нові можливості для фінансування наукових розробок в Україні».

В семінарі приймали участь перший проректор – проректор з наукової роботи Національного транспортного університету Дмитрієв М.М. та керівники науково-дослідних робіт і наукових підрозділів Національного транспортного університету.

З доповіддю «Основні напрямки науково-дослідних робіт дорожньо-транспортного комплексу України, які можуть бути задіяні в програмі Горизонт 2020», виступив керівник НКП, перший проректор – проректор з наукової роботи Національного транспортного університету, доктор технічних наук, професор Дмитрієв М.М.

SAM_0679

З доповіддю на тему «Нові можливості для фінансування наукових розробок в Україні – HORIZON 2020», виступила професор Усиченко О.Ю.

SAM_0687

SAM_0689

За результатами обговорення були проведені індивідуальні консультації для заціквалених осіб.

SAM_0688