ІНФОРМАЦІЙНА ДОПОВІДЬ ПРО МОЖЛИВОСТІ УЧАСТІ В МІЖНАРОДНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ

24 квітня 2019 року на засіданні Вченої ради факультету транспортного будівництва НТУ для присутніх була представлена Інформаційна доповідь про можливості участі в міжнародних наукових дослідженнях для членів Вченої ради НТУ.

24_04_2019_1

Крім загальної інформації про проекти програми (що виконуються та ті, що залишаються відкритими для пропозицій) представники НКП поділились досвідом підготовки пропозицій до проекту Міжнародного транспортного альянсу та інформацією про пропозиції міністерства інфраструктури щодо створення центру інновацій з можливістю підтримки науковців транспортної галузі щодо участі в наукових проектах програми Горизонт 2020. На засіданні були присутні кращі студенти різних курсів факультету транспортного будівництва, які були зацікавлені у отриманні нової інформації щодо можливостей міжнародного співробітництва, стажування та навчання.

24_04_2019_2