Зустріч науковців університету та співробітників КМДА з представниками Компанії Смарт Карт «KSCC».

1 червня 2018 року в Національному транспортному університеті відбулася зустріч науковців університету та співробітників КМДА з представниками Компанії Смарт Карт «KSCC». В рамках проведеної зустрічі відбувся семінар-тренінг Національного контактного пункту НТУ «Можливості участі вчених України в проектах програми «Горизонт 2020». Участь в зустрічі приймали 18 науково-педагогічних працівників університету, 1 представник КМДА та 4 співробітника компанії «KSCC».

01.06

Професор Дмитрієв М.М. (керівник НКП) виступив з інформаційною доповіддю про напрямки досліджень в рамках програми «Горизонт-202» та про можливі напрямки співпраці з міжнародними компаніями та державними установами України для створення консорціумів щодо формування та подання проектних заявок на виконання наукових досліджень в рамках програми «Горизонт-2020». Представники компанії «KSCC» проінформували про можливості компанії та напрямки можливого співробітництва з науковцями України. Перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Шпильовий Іван Федорович проінформував учасників про потреби міста щодо розвитку транспортної інфраструктури, можливих тематик досліджень в області транспорту та можливої співпрації з науковцями університету в проектах міжнародного співробітництва. Учасники семінару обговорили можливості співробітництва та напрямки проведення наукових досліджень за тематикою «Розумне місто» – впровадження та удосконалення технології смарт-карт для єдиної системи збору плати за проїзд.

01.06-2