22 травня 2017 року відбувся Семінар-тренінг для молодих науковців «Умови участі молодих науковців України в програмі Горизонт 2020»

22 травня 2017 року в аудиторії 202 відбудеться Семінар-тренінг для молодих науковців «Умови участі молодих науковців України в програмі Горизонт 2020»

Учасниками семінару стали представники студентських груп факультету транспортного будівництва Національного транспортного університету. Більше 25 молодих майбутніх науковців отримали інформацію про програму «Горизонт 2020» та про перспективи участі молодих вчених в проектах, зо фінансуються в рамках цієї програми. Студенти отримали інформацію як про можливості участі в колективних заявках, так і про індивідуальні гранти в рамках фінансування фондом Марії Кюрі.

22.05.17