ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР «НОВІ КОНКУРСИ ПРОГРАМИ ГОРИЗОНТ 2020»

6 жовтня 2020 року в навчальній аудиторії Національного транспортного університету працівниками НКП програми Горизонт 2020 Оленою Усиченко та Інессою Рутковською був проведений Інформаційний семінар «Нові конкурси програми Горизонт 2020» для активної студентської молоді – магістрів-науковців першого та другого років навчання. Учасникам семінару була представлена інформація про програму Горизонт-2020, про нові конкурси програми та про можливі напрямки участі для молоді в програмі міжнародних наукових досліджень. Завідувач аспірантурою Інесса Рутковська проінформувала про особливості вступу до аспірантури та наголосила на необхідності координувати вибір напрямків власних наукових досліджень з програмами наукових досліджень європейського дослідницького простору. Також організатори семінару розповіли молодим науковцям про можливості отримання грантів для навчання за кордоном та відповіли на їх запитання.

6 10 1 6.10 2