ІНФОРМАЦІЙНА ДОПОВІДЬ «ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ ВЧЕНИХ УКРАЇНИ В ПРОГРАМІ МІЖНАРОДНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ «ГОРИЗОНТ-2020»

24 червня 2020 року в навчальній аудиторії Національного транспортного університету в рамках засідання представників факультету транспортного будівництва керівником НКП Дмитрієвим М.М. та співробітницею НКП Усиченко О.Ю. учасникам засідання була представлена Інформаційна доповідь «Про результати участі вчених України в програмі міжнародних наукових досліджень «Горизонт-2020». Учасникам представили актуальні результати та презентували інформацію щодо нової програми Горизонт-Європа. Дмитрієв М.М. звернув увагу присутніх на необхідність більш активно долучатися викладачам університету до участі в наукових дослідженнях та програмах, в тому числі – в міжнародних.