Вебінар «Досвід участі науковців транспортної галузі в проектах програми Горизонт-2020»

Вебінар відбудеться 16 грудня 2020 року о 12 годині.

Приєднатися через Google Meet meet.google.com/rpa-mfsq-gcc

В програмі вебінару заплановано:

1. Вступне слово ректора НТУ Миколи Дмитриченка.
  2. Спільна доповідь «Загальні підсумки програми Горизонт-2020» голови НКП Миколи Дмитрієва та співробітниці НКП Інесси Рутковскої.
  3. Інформаційна доповідь «Досвід участі вчених ДП «ДерждорНДІ» в проектах програми Горизонт-2020» завідувача відділу підготовки та реалізації міжнародних проектів Центру нормоконтролю, оцінки відповідності та міжнародного співробітництва ДП «ДерждорНДІ» Наталії Бідненко.
  4. Інформаційна доповідь «Досвід підготовки на подачі заявок на участь у програмі Горизонт-2020 Національного транспортного університету» співробітниці НКП Юлії Силантьєвої.
  5. Обговорення представлених доповідей.

Модератор – Олена Усиченко.

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб, реєстрація за посиланням: https://forms.gle/PBx9MvCSWm22fBoF7