ПРО НКП

Національний Контактний Пункт програми Horizon 2020 за напрямком «Транспорт» в Україні діє на базі Національного транспортного університету, провідного технічного університету України, який надає вищу освіту в галузі транспорту, науки та техніки.

Національний Контактний Пункт програми Horizon 2020 за напрямком «Транспорт» був заснований Міністерством освіти і науки України у грудні 2013 року для сприяння інтеграції українських вищих учбових закладів до Європейського Наукового Простору. Наша мета – підтримка українських організацій, університетів, а також науково-дослідних інститутів, промислових підприємств та підприємств малого та середнього бізнесу, які бажають приймати участь в науково-дослідних програмах Європейського Союзу та стати частиною Європейської наукової спільноти.

Сьогодні наша діяльність зосереджена на Рамковій Програмі з досліджень та інновацій Horizon 2020, яка є головним інструментом Європейського Союзу для фінансування досліджень країн-членів ЄС, асоційованих країн та країн по всьому світу. Щоб допомогти Вам скористатися можливостями фінансування досліджень, які надає Європейська Комісія, ми розповсюджуємо актуальну інформації щодо конкурсів, відкритих у рамках Робочої програми «Розумний, екологічний та інтегрований транспорт», надаємо констультаційні послуги; допомагаємо у пошуку партнерів та розповсюджуємо запити, отримані від інших Європейських Контактних Пунктів, а також сприяємо зростанню обізнаності  європейських дослідників щодо потенціалу українських організацій.