Інформаційна доповідь для науковців НТУ щодо активізації участі у програмі міжнародних наукових досліджень

З 15 по 17 травня 2019 року в Національному транспортному університеті проходить ювілейна LXXV наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету, присвячена 75-річчю з дня заснування університету. В рамках проведення конференції на пленарному засіданні керівником Національного контактного пункту НТУ професором Дмитрієвим Миколою Миколайовичем була представлена Інформаційна доповідь щодо  можливостей участі науковців України в наукових дослідженнях програми «Горизонт-2020».

15.05.19-1

Учасниками пленарного засідання були представники Вченої Ради та всіх факультетів університету. У доповіді було представлено структуру та основні напрямки програми, наголошено на необхідності узгодження напрямків наукових досліджень вчених університету з тематикою досліджень європейської наукової спільноти та активізації підготовки проектних пропозицій за напрямками програми досліджень «Горизонт-2020».

15.05.19-2 15.05.19-3