СЕМІНАР ДЛЯ АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «ПРОГРАМИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У ГОРИЗОНТ-2020 ЗА НАПРЯМОМ «ТРАНСПОРТ»

31 січня 2019 року в Національному транспортному університеті в приміщенні залу засідань Вченої ради НТУ Семінар для аспірантів та молодих науковців «Програми наукових досліджень у Горизонт-2020 за напрямом «Транспорт». В роботі семінару брали участь представники НКП Микола Дмитрієв (керівник), Інеса Рутковська та молоді науковці університету, переважно, аспіранти. Керівник НКП проінформував присутніх про напрямки наукових досліджень, що є пріоритетними в програмі сприяння розвитку наукових досліджень «Горизонт-2020». Завідуюча аспірантурою Інеса Рутковська  виступила з інформаційною доповіддю про виконання міжнародних проектів в НТУ та участь науковців НТУ в підготовці та подачі проектних заявок для участі в міжнародних наукових дослідженнях.