СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «РОБОТА З ІНФОРМАЦІЙНИМИ МАТЕРІАЛАМИ НА ПОРТАЛІ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ГОРИЗОНТ 2020»

22 листопада 2018 року в Національному транспортному університеті в приміщенні Міжнародного освітянського центру інформаційних технологій відбувся Семінар-тренінг «Робота з інформаційними матеріалами на Порталі учасників програми Горизонт 2020». В роботі семінару брали участь представники НКП Микола Дмитрієв (керівник), Олена Усиченко та представники кафедр університету, що займаються питаннями оформлення заявок на порталі Трансферу технологій НТУ. Керівник НКП проінформував присутніх про важливість включення вчених НТУ в програми міжнародного співробітництва та виконання міжнародних наукових проектів.

22.11

Олена Усиченко провела тренінг про можливості інформаційного сайту «Портал учасників», про способи пошуку тематик та партнерів для наукових досліджень в рамках проекту «Горизонт 2020».

22.11-2

Керівник НКП наголосив на необхідності коригування напрямків наукових досліджень відповідно до сформованої програми наукових досліджень Євросоюзу та на важливості залучення молодих вчених до пошуку нових тематик наукових розробок.