118 вересня 2018 року в Національному транспортному університеті відбувся Інформаційний день «Напрям «Транспорт» та відкриті конкурси програми «Горизонт 2020»». В роботі Інформаційного дня брали участь аспіранти університету першого року навчання.

Присутнім була представлена інформаційна доповідь керівника НКП професора Миколи Дмитрієва про напрямки досліджень в рамках програми «Горизонт 2020» та про перспективи участі молодих науковців в програмі міжнародної спвіпраці.

18.09.18-1

Олена Усиченко, представник НКП проінформувала про відкриті конкурси програми «Горизонт-2020», що відповідають напрямкам наукових досліджень вчених університету. Микола Дмитрієв наголосив на важливості врахування врахування тенденцій розвитку наукових досліджень європейських країн при виборі аспірантами тематик дисертаційних робіт та необхідності участі молодих вчених в наукових дослідженнях, що фінансуються міжнародними фондами.

18.09.18-2