18-19 квітня 2018 року

18-19 квітня 2018 року в рамках проведення підсумкової конференції виконавців білатерального українсько-німецького проекту «Розробка та поширення концепції Сприяння інтеграції науки, освіти та інновацій в Національному транспортному університеті» (CIREI)» відбудеться Семінар НКП Горизонт 2020 НТУ «Тематики наукових проектів з переліку відкритих конкурсів за напрямом «Транспорт», що є перспективними для можливості участі».

18 квітня о 10-00 в аудиторії 333 (зал засідань) відбудеться перша частина семінару для науковців, що зацікавлені в проведенні наукових досліджень та отриманні фінансування в рамках програми Горизонт 2020. В програмі заходів – виступ керівника НКП НТУ «Горизонт-2020» професора Дмитрієва М.М. та лекція професора університету м. Падерборн (Німеччина) Гвідо Кауфмана з питань кооперації та правил формування проектних пропозицій в програмі «Горизонт-2020».

19 квітня о 10-00 в аудиторії 209 (зал засідань Вченої Ради НТУ) відбудеться друга частина семінару за участі виконавців білатерального українсько-німецького проекту та представників технічних ВУЗів України. Плануються виступи фахівців Німеччини щодо удосконалення системи організації виконання наукових досліджень в Україні та залучення до участі в наукових дослідженнях країн Європейського союзу.

До участі в семінарі запрошуються всі зацікавлені особи без попередньої реєстрації.

19.04-1

19.04-2