13 березня 2018 року відбувся круглий стіл «Пропозиції науковців НТУ за конкурсами програми «Горизонт 2020» напряму «транспорт»

Учасниками круглого столу стали завідувачі кафедр та науковці університету. Учасниками зборів були представлені пять підготовлених тематик за напрямами відкритих конкурсів програми «Горизонт-2020» Представники наукових колективів сформулювали основні результати та етапи виконання робіт, сформовані пропозиції та опис дослідждення.

Серед учасників відбулося обговорення представлених матеріалів. Керівник НКП проф. Дмитрієв М.М. висловив побажання щодо удосконалення та оформлення поданих пропозицій. Учасники обговорили питання залучення європейських дослідників до співпраці щодо виконання запропонованих тем.

13.03.18