27 лютого 2018 року відбулася аудіо-відео конференція з членами Міжнародного транспортного альянсу щодо можливості партнерства з науковцями України щодо участі в програмі «Горизонт 2020».

В приміщенні Міжнародного освітянсього центру Національного транспортного університету відбулася аудіо-відео конференція з представниками SmartTransportationAlliance (Лондон), метою якого було налагодження зв’язків між науковцями України та Європи та ознайомлення з умовами можливої співпраці.

В роботі вебінару брали участь переважно викладачі та науковці університету. В ході конференції були сформовані загальні напрямки можливих спільних досліджень та вибрані двіч можливі тематики для формування конкурсної заявки.

27.02 27.02-22