20 лютого 2018 року відбувся семінар на тему «Тематики наукових проектів з переліку відкритих конкурсів за напрямом «Транспорт», що є перспективними для можливої участі науковців НТУ.

Учасниками семінару стали декани факультетів НТУ, виконавці наукових досліджень університету та представники Українського логістичного альянсу. Учасникам семінару була представлена інформація про конкурсні пропозиції, що співпадають з напрямками наукових досліджень в університеті.

Представники від Національного транспортного університету представили тематики пропозицій, що можливі до виконання науковцями університету відповідно до конкурсних пропозицій програми «Горизонт-2020». Керівник НКП Дмитрієв М.М. надав загальну оцінку наданим пропозиціям та висловива зауваження та побажання щодо формулювання задач та оформлення заявок на участь. Присутні брали участь в обговоренні представлених пропозицій та отримали відповіді на питання, що виникали в ході обговорення.