Інформаційний день «Відкриті конкурси «Горизонт 2020» Транспорт».

Перший семінар відбувся об 11 годині в залі засідань (ауд. 303). Учасниками семінару стали аспіранти НТУ останнього року навчання. В роботі засідання брали участь керівник НКП проф. Дмитрієв М.М.,

проректор НТУ з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку доц. Булах О.І., завідуюча аспірантурою проф. Рутковська І.А. та працівник НПК Усиченко О.Ю.

Проф. Усиченко О.Ю. проінформувала присутніх про роботу НКП НТУ за напрямом Транспорт, розповіла про можливості участі у програмі молодих науковців та про нову програму і відкриті конкурси «Горизонт-2020» за напрямом «Транспорт». Керівник НКП проф. Дмитрієв М.М. наголосив про необхідність ознайомлення з напрямами наукових досліджень, у виконанні яких зацікавлені країни-члени Європейського Союзу. Учасники семінару обговорили тематику своїх наукових досліджень та можливість використання їх результатів для участі в конкурсах програми «Горизонт-2020».

29-1 29-2 Другою частиною інформаційного дня став семінар для членів Вченої ради автомеханічного факультету (в ауд. 408 о 14-45).
Олена Усиченко (працівник НКП) надала загальну інформацію про роботу Національного контактного пункту при Національному транспортному університеті. Вона розповіла про програму «Горизонт-2020» взагалі, про основні принципи фінансування наукових досліджень та про користування сайтом НКП НТУ та «Порталом учасників програми Горизонт 2020».

29-3Враховуючи, що саме на автомеханічному факультеті напрямки наукових досліджень повністю відповідають тематиці Транспорт в програмі Горизонт 2020, працівник НКП Юлія Сілентьєва підготувала та донесла присутнім інформацію про нову програму конкурсів на 2018-2019 роки. Вона детально зупинилась на різних групах конкурсів, озвучила тематики та завдання представлених до фінансування розробок з нової програми.
29-4

Учасники семінару отримали блокноти з інформацією про програму, що обули підготовлені працівниками НКП спеціально для проведення семінарів та тренінгів.

29-5