Семінар-тренінг «Досвід участі науковців університету в програмі Горизонт 2020»

28 листопада 2017 року в залі засідань НТУ в аудиторії 303 відбувся семінар-тренінг «Досвід участі науковців університету в програмі Горизонт 2020»

Семінар був проведений для наукових співробітників всіх кафедр університету –  брали участь представники, що відповідають з міжнародне співробітництво та наукові публікації в міжнародних наукових журналах. Керівник НКП за напрямом «Транспорт»

проф. Дмитрієв М.М. проінформував присутніх про можливості участі науковців університету в програмі «Горизонт-2020», про наявність нової програми проекту на 2018-2019 роки та наголосив на необхідності розширення тематики досліджень для можливості отримання фінансування в рамках європейського наукового простору.

28.11-1

Окремо керівник НКП зупинився на інформуванні учасників семінару про досвід складання та подання проектних заявок науковцями Національного транспортного університету. За підсумками 2017 року за участі НКП було подано три проектні заявки які, нажаль, не отримали фінансування. Разом з тим, в університеті виконується білатеральній проект з Німеччиною. Учасники та виконавці проекту від НТУ поділились досвідом подачі проектної заявки та участі у проекті.

Учасники семінару брали активу участь у обговоренні питань створення наукових консорціумів та підбору тематик наукових досліджень в рамках програми фінансування наукових досліджень «Горизонт-2020».

28.11-2