16 жовтня 2017 року Семінар «Програма Горизонт 2020: умови участі науковців з України»

У жовтні 2017 року в залі засідань Національного транспортного університету відбувся семінар «Програма Горизонт 2020: умови участі науковців з України». В роботі семінару брали участь молоді вчені – аспіранти та магістранти Національного транспортного університету. З інформаційними доповідями про перспективи участі науковців України (особливо молодих вчених) у наукових роботах, що фінансуються за кошти Євросоюзу в рамках програми «Горизонт 2020» виступили керівник НКП проф. Дмитрієв М.М. та працівник НКП доц. Усиченко О.Ю. Присутній в роботі семінару вчений секретар НТУ проф. Мельниченко О.І. зробив наголос на необхідності залучення молодих учених до роботи за науковими тематиками університету, а, особливо, за європейськими програмами. Доповідачі детально проінформували присутніх про умови участі у програмі за напрямом Транспорт на відповіли на запитання учасників. Окремо були висвітлені питання участі у проекті за індивідуальними грантами, що є найбільш актуальним для магістрантів та аспірантів першого року навчання.

16.10.17-1 16.10.17-2