25-28 вересня 2017 Семінар-тренінг «Портал учасників програми Горизонт 2020»

В рамках проведення координаційної зустрічі учасників міжнародного проекту FKTBUM працівниками НКП «Розумний, екологічно чистий, інтегрований транспорт (Smart, green and integrated transport)» Національного транспортного університету був організований та проведений семінар-тренінг «Портал учасників програми Горизонт 2020». Учасниками семінару стали як представники Національного транспортного університету, так і науковці з Державного автотранспортного науково-дослідного та проектного інституту (м. Київ), Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Сєвєродонецьк), Ужгородського національного університету (м. Ужгород), Прикарпатського національного університета імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) та Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди (м. Переяслав-Хмельницький). Керівник НКП проф. Дмитрієв проінформував присутніх про роботу, що виконується працівниками НКП, про відкриті проекти за напрямом Транспорт у програмі «Горизонт 2020» та про можливості порталу учасників. Особливо корисною була участь у семінарі представників Падерборнського університету (Німеччина) Вячеслава Нікітіна та Гвідо Кауфмана з огляду на можливість залучення університетів з Німеччини до участі разом з науковцями України у формуванні наукових консорціумів та поданні проектних заявок в програмі «Горизонт 2020».

25-28.09.17

25.28.09-2