13 вересня 2017 року Семінар-тренінг «Пошук партнерів для участі в Програмі «Горизонт 2020»

13 вересня 2017 року в аудиторії 216 відбудеться Семінар-тренінг «Пошук партнерів для участі в Програмі «Горизонт 2020»

В семінарі брали участь представники професорсько -викладацького складу факультету транспортного будівництва Національного транспортного університету. Учасники семінару отримали загальну інформацію про умови участі в наукових розробках, що фінансуються в рамках програми «Горизонт 2020» а також про особливості створення консорціумів країн-учасниць для можливості отримання фінансування запропонованої проектної заявки. Керівник НКП проф. Дмитрієв М.М. проінформував присутніх про досвід НКП щодо подання трьох проектних заявок, про виконання міжнародних проектів в університеті, про надання підтримки та шляхи пошуку партнерів для розроблення та подання проектної заявки за напрямом «Розумний, екологічно чистий, інтегрований транспорт (Smart, green and integrated transport)»

13.09.17