24 листопада. Інформаційний день для молодих вчених «Програма HORIZON 2020»

Інформаційний день для молодих вчених «Програма HORIZON 2020»
24 листопада 2016 Національним контактним пунктом Національного транспортного університету за напрямом «Розумний, екологічно чистий, інтегрований транспорт (Smart, green and integrated transport)» в рамках Міжнародної конференції

«Сучасні методи і технології проектування, будівництва, експлуатації автомобільних доріг, споруд на них та управління проектами їх розвитку» був проведений Інформаційний день для молодих вчених «Програма HORIZON 2020».1

В заходах прийняли участь керівники, викладачі, співробітники, магістранти, аспіранти та молоді вчені нашого університету, та учасники конференції з різних міст України.2В програмі інформаційного дня з інформацією про основні напрями науково-дослідних робіт, які можуть отримати фінансування в програмі Горизонт 2020 виступив перший проректор-проректор з наукової роботи НТУ Дмитрієв М.М.

3

Доповідь-презентація «Горизонт-2020 – перспективи участі молодих науковців» була представлена доцентом НТУ Усиченко О.Ю.123

Інформацію про функціонування сайту Національного контактного пункту НТУ «Розумний, екологічно чистий, інтегрований транспорт» представили: начальник Міжнародного освітянського центру інформаційних технологій НТУ, доцент Лясковський В.П. та інженер-електронік 1-ї категорії МОЦІТ НТУ, Дятчик Д.І.

1234

Присутні молоді науковці прийняли участь у обговорені інформації доповідачів.